Cyklo prilby

ABUS Cyklistické prilby – účinná ochrana hlavy 

Štúdie potvrdzujú, že nosenie prilby výrazne znižuje riziko úrazu hlavy v prípade nehody na bicykli. Stále viac cyklistov si túto skutočnosť uvedomuje a stávajú sa fanúšikmi prilieb nielen na športové využitie, ale aj na každodenné použitie. 

Prilby ABUS sú charakteristické tým, že sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, najnovšími výrobnými procesmi a profesionálnym dizajnom. ABUS ponúka inovatívne riešenia s výkonným odvetraním, veľkým pohodlím a individuálnym prispôsobením na hlavu. Na mnohých detských a mestských prilbách je integrované zadné svetlo, ktoré poskytuje dodatočnú bezpečnosť. 

Prilby ABUS spĺňajú aj tie najnáročnejšie podmienky používateľov.

ABUS cyklo prilby môžu zachrániť život.

Vyberte si správnu prilbu…

prilba

Prilby na cestnú cyklistiku

ABUS ponúka atraktívne cestné prilby najvyššej kvality vo vynikajúcom pomere s cenou. Prilby sú určené nielen profesionálnym cyklistom ale aj tým rekreačným.

Ukázať >

Offroad prilby

Čoraz náročnejšie terény, lepšie vlastnosti bicyklov a jazdcov vyžadujú zvýšenú ochranu hlavy. ABUS ponúka prilby do terénu pre profesionálov aj ambicióznych hobby cyklistov.

Ukázať >

Mestské prilby

Prilby určené najmä pre ľudí, ktorí používajú bicykel každý deň a cyklo prilbu majú aj ako módny doplnok, napríklad aj k obleku či kostýmu.

Ukázať >

Prilby pre deti

Kolekcia detských prilieb je veľmi rozmanitá. Jednoduché nastavenie zaručí, že prilba dobre sedí na hlave. Prilby sú určené od najmenších detičiek v cyklosedačkách až po mládež.

Ukázať >

Príslušenstvo

Na bicykli sa dá jazdiť aj v zime či za dažďa. Chce to len mať zimnú sadu alebo pláštenku na prilbu.

Ukázať >