Visacie zámky a petlice

Visacie zámky na rôzne využitie

Visacie zámky majú v dnešnej dobe širokú možnosť využitia a možno ich použiť takmer kdekoľvek. Ak navyše tvorí kombináciu s kvalitnou reťazou alebo petlicou, spĺňa tie najvyššie požiadavky na bezpečnosť.

Požiadavky na visací zámok sa líšia v závislosti od potreby jeho použitia. Napríklad visacie zámky rady GRANIT môžu byť použité aj na miestach, kde by mohli byť vystavené sile ťahu až 10 ton. Taktiež úroveň služieb, ktoré poskytuje ABUS pre množstvo druhov visacích zámkov je mimoriadne kvalitná. Jednou z mnohých služieb je aj zjednotenie (jeden kľúč pre všetky zámky), ktoré je možné znovu vykonať aj po mnohých rokoch.

Nech už sú Vaše požiadavky na visací zámok akékoľvek, v ABUS nájdete to správne riešenie na Vaše zabezpečenie. Objavte rozmanitosť sortimentu ABUS v oblasti visacích zámkov. Od pevných GRANIT s najvyššími bezpečnostnými požiadavkami a typickými 360° Diskus, cez mosadzné a hliníkové modely, po špeciálne riešenia, ako je KeyGarage na uskladnenie kľúčov.

Farebné zámky pre zamilovaných s možnosťou osobného gravírovania, uzatvárajú širokú škálu visacích zámkov ponúkaných značkou ABUS. Bezpečnosť a rozmanitosť od roku 1924.

Vyberte si visací zámok pomocou konfigurátora….

visac

Visacie zámky GRANIT

Zámky ABUS Granit spĺňajú tie najnáročnejšie normy, a práve preto patria medzi najbezpečnejšie visacie zámky na svete.

Visacie zámky ŠPECIÁLNE

Visacie zámky ABUS sú k dispozícii v mnohých variantoch a prispôsobené do náročných podmienok, napr. odolnosť voči korózii.

Visacie zámky DISKUS

Visací zámok Diskus je špeciálna forma visacích zámkov so zvláštnymi výhodami.

Visacie zámky TITALIUM

Visacie zámky TITALIUM, od špecialistu na bezpečnosť, predstavujú novú dimenziu v oblasti zabezpečenia. 

Visacie zámky LAMELOVÉ

Tieto visacie zámky sú vyrobené z veľmi kvalitnej laminovanej ocele. Oká zámkov sú vyrobené z kalenej ocele.

Visacie zámky MOSADZNÉ

Mosadz je charakteristickým a najbežnejším materiálom pre výrobu visacích zámkov. Jej najväčšou výhodou je, že nehrdzavie.

Visacie zámky HLINÍKOVÉ

ABUS hliníkové zámky sú praktické, ľahké a Vaše cennosti ochránia spoľahlivo.

Visacie zámky KÓDOVÉ

Kódové visacie zámky sú vhodné na všestranné využitie, napr. na uzamknutie batožiny, boxov s náradím, či skriniek v športovom klube.

Visacie zámky PÁKOVÉ

Osvedčené zámky ABUS, ktoré spĺňajú DIN 7465 sú univerzálne “klasiky”. Keďže zámky sú pozinkované, sú vhodné aj na vonkajšie použitie.

Visacie zámky ORIGINAL

Osvedčené, univerzálne zámky ABUS, určené aj pre vonkajšie použitie.

 

 
 

KeyGarage

Stále skrývate kľúče pod rohožku alebo pod kvetináč? ABUS KeyGarage Vám ponúka inteligentné a bezpečné riešenie na odkladanie kľúčov.

Petlice

Hodnotenie bezpečnosti petlice, by malo vždy zodpovedať bezpečnosti visacieho zámku.