O nás

Spoločnosť ABUS SLOVAKIA, s.r.o. je výhradným dodávateľom nemeckého mechanického zabezpečenia pre domácnosti a objekty, ako aj cyklo a moto zabezpečenia spoločnosti ABUS KG pre Slovenskú republiku. Na slovenskom trhu pôsobíme už vyše 10 rokov. Počas tohto obdobia sa nám podarilo vybudovať sieť predajcov vo všetkých oblastiach ponúkaného sortimentu.

Počas uplynulých rokov, ale aj v súčasnosti sa zapájame do rôznych projektov informujúcich cyklistov ako správne zabezpečiť svoj bicykel počas nákupov alebo počas práce či vyučovania.

Podporujeme mladých cyklistov ako TOP partner Detskej tour Petra Sagana.

Detská tour Petra Sagana

ABUS zaisťuje dobrý pocit bezpečia po celom svete už od roku 1924.

Nemecký koncern ABUS KG patrí medzi svetových výrobcov mechanického zabezpečenia. V súčasnosti zaujíma ABUS vedúce postavenie najmä v oblasti mobilného zabezpečenia. Komplexný výrobný program zahŕňa produkciu visacích zámkov, petlíc, cylindrických vložiek, prídavných dverných a okenných zámkov, cyklo a moto zámkov, cyklo prilieb pre deti aj dospelých.

Samotná výroba produktov ABUS prebieha v súlade s príslušnými európskymi normami. Výrobné postupy sa radia medzi najmodernejšie v dnešnom priemysle. Počas výroby sa vykonávajú námatkové testy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu produktov. Spoločnosť ABUS KG pri vývoji svojich výrobkov spolupracuje s nemeckou kriminálnou políciou. Zabezpečenie ABUS uznávajú významné poisťovne v združení VdS.

Tento nemecký výrobca zabezpečuje vo svojich produktoch vysokú spoľahlivosťdlhú životnosť jednoduchou obsluhou s cieľom splniť rastúce požiadavky na bezpečnosť súkromných aj komerčných používateľov.