ZABEZPEČENIE OBJEKTOV

Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
previous arrow
next arrow

ABUS bezpečnostné riešenia pre podniky a priemysel

ABUS vyvíja spoľahlivé riešenia na zabezpečenie vášho majetku. Či už máte kanceláriu, obchod, sklad tovaru alebo hotel – sú tu zabezpečovacie systémy od ABUS. Ich využitím ste na strane bezpečnosti.

ABUS je spoločnosť všeobecne zameraná  na vývoj a výrobu bezpečnostných technológií so sídlom v Nemecku.

Spoločne s dcérskymi spoločnosťami ABUS Pfaffenhain GmbH a ABUS Security center GmbH & Co. KG sa ABUS prezentuje ako silný, nezávislý a celosvetovo pôsobiaci koncern, ktorého korene siahajú až do roku 1924. Výrobky ABUS sú predávané na všetkých kontinentoch. Široký výrobný program ponúka riešenie zabezpečenia v mechanickej aj elektronickej oblasti. ABUS vyvíja spoľahlivé riešenia, ktoré Vám umožňujú chrániť vaše priestory, váš majetok.

ABUS Pfaffenhain GmbH sa v rámci koncernu špecializuje na plánovanie a výrobu veľmi kvalitných kľúčových systémov. ABUS Pfaffenhain vyvíja a vyrába kľúčové systémy už viac ako 60 rokov a je celosvetovo uznávaným odborníkom v tejto oblasti. Jednotlivé výrobné kroky sú realizované priamo v Nemecku. Od výroby najmenších častí, cez galvanizáciu, až po kompletizovanie kľúčových systémov. Vďaka tomu, je zaistená precíznosť výroby, dôkladná kontrola výrobných procesov a testovanie finálnych výrobkov. Výsledkom sú vysoko kvalitné výrobky “Made in Germany”.

ABUS Security Center – už vyše 15 rokov člen rodiny ABUS, má vždy správne riešenie vašich požiadaviek. Od zabezpečenia súkromných domov až po monitorovanie veľkých obchodných centier. ABUS vyhráva u zákazníkov po celom svete vďaka inovatívnym myšlienkam s vysoko kvalitnými bezpečnostnými riešeniami. Medzinárodná certifikácia a ocenenia jednotlivých produktov ABUS nezávislými organizáciami sú samozrejmosťou. ABUS Security Center ponúka širokú škálu kamerových systémov a alarmov.

Uzamykacie systémy

Uzamykací systém je kľúčovým prvkom pre maximálnu bezpečnosť, pohodlie a flexibilitu v budovách.

Zabezpečenie v priemysle

ABUS pomáha zaistiť bezpečné pracovné prostredie. V záujme ochrany zdravia a životov zamestnancov je potrebné dodržiavať bezpečnostné pokyny a právne predpisy.

Zabezpečenie proti požiaru

Každý rok príde pri požiari o život veľa ľudí. Vďaka preventívnej ochrane proti požiaru počet obetí klesá.

Zabezpečenie kontajnerov

Konštantný nárast vlámaní a krádeží prepravných kontajnerov spôsobuje nemalé problémy prepravným spoločnostiam aj zákazníkom.

Kamerové systémy

Kamerový systém Vám pomôže nielen v prípade skutočne mimoriadnej udalosti, ale aj ako preventívne opatrenie alebo riešenie zločinu.

Alarmy

Alarmové systémy od ABUS ochránia Váš domov efektívne, a to najmä v spojení s dobrým mechanickým zabezpečením.